جلسه ی بیست و یکم نقد معماری: مهندس فرخ قهرمانپور

2rzyqeh.jpg

پس از چند ماه وقفه در برگزاری مجموعه جلسات نقد معماری جامعه مهندسان معمار ایران، از پنج شنبه ی آخر بهمن ماه این جلسات ادامه می یابد.

معمار مدعو: مهندس فرخ قهرمانپور

معماران مدعو جهت بحث و تبادل نظر :

مهندس مجید غمامی و مهندس محمد رضا حائری

مدیر جلسه: ایمان رئیسی

مکان: تالار بتهوون - خانه هنرمندان ایران

زمان : پنج شنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۸۵  ساعت ۱۶ تا ۲۰

/ 7 نظر / 100 بازدید
دوست

خبر داريد آقای مهندس هوشيار در وبلاک خودشان به طور بسيار سر بسته ای نسبت به حضور مداوم شما در اين جلسات و دموکرات نبودن اين <اجتماع>انتقاد کرده اند.

محمد حامد

ايمان خان رئيسی سلام. بسیار استاد منظمی هستید در کارتان موفق باشید و امید وارم همانطور که استادی منظم هستید مدیر منظمی هم باشید برای جلسه که حتما هم هستید. موفق باشید مقاله تان را در آبادی خواندم خوب بود .

ايمان رئيسی

دوست گرامي، آقای هوشيار با همه ی تندی قلمش، مورد احترام من هستند. اما به نظر می رسد که ثابت ماندن مدیر یک جلسه ربطی به دموکراتیک بودن ندارد. ضمنا مطلبی که ایشان از آن انتقاد کرده اند در مورد کل سیستم جامعه معماران بوده است. دیدید که هفت ماه ی که من مدیر نبودم، جلسه ی نقدی هم برگزار نشد!

امیر مهدی خادمی

با سلام . اگر امکان دارد آدرس خانه هنرمندان را نيز بفرماييد تا بتوانيم از اين جلسات مفيد استفاده نماييم.با تشکر فراوان

ايمان رئيسی

آدرس خانه هنرمندان ایران: تهران-خیابان کریمخان زند- خیابان ایرانشهر- باغ هنر . به امید دیدار.

نیما ‌میرزامحمدي

سللم. عذر منو به خاطر وقفه ای که در ارتباطاتمون افتاده بپذيريد. خودتون بهتر می دونيد که ترم ۷ چه قدر سنگين و هنوزم تحويل پروژه هاش ادامه داره. به خاطر شروع دوباره اين جلسات بهتون تبريک می گم و از اين همتتون تشکر می کنم. باشد که منزلت اين جلسات نيز حفظ گردد.

امیر مهدی خادمی

با سلام . استاد متاسفانه به دليل تحويل طرح از اين جلسه بی بهره مانديم اما چه قدر خوب بود که اتفاقات و مطالب جلسه توسط دانشجويانی که به هر حال مایلند با نظارت شما گرد اوری شود و در همين وبلاگ برای همه در دسترس قرار گيرد تا شايد فرهنگ و کيفيت نقد در بين دانشجو يان ارتقا يابد.