بازخوانی کتاب "پشم و لگد" توسط علی رنجی پور در "کتاب

مدتی است که هفته نامه ای با عنوان "کتاب هفته، نگاه پنجشنبه" درباره ی ادبیات، فرهنگ، هنر، جامعه و ... به سردبیری علی میرفتاح در روزهای پنج شنبه منتشر می شود که یادآور کتاب هفته ی زنده یاد احمد شاملو است.

در ششمین شماره از این هفته نامه، دوست گرامی و سردبیر محترم ماهنامه همشهری معماری، آقای علی رنجی پور، کتاب پشم و لگد را باعنوانی جالب بازخوانی کرده است:

بازخوانی یک کتاب متفاوت با اسمی عجیب و رسمی عیر متعارف

پشم و لگد از همه نوع: پشم های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ

این متن که با نقدی مثبت نسبت به این کتاب نوشته شده، دغدغه ی مطرح کردن معماری در حوزه ی عمومی دارد و سعی می نماید با برجسته نمودن ویژگی های کتاب، مخاطبان غیر معمار را به خواندن اش ترغیب نماید.

از همین فضا دست علی رنجی پور عزیز را به گرمی می فشارم و امیدوارم ماهنامه ی همشهری معماری در مسیر رو به تکاملی که در پیش گرفته، ماه به ماه موفق تر باشد.

ضمنا در مورد این کتاب هم گفتگویی با ایشان و خانم نرگس مروجی انجام داده ایم که در شماره ی خرداد ماه همشهری معماری منتشر خواهد شد.

/ 3 نظر / 57 بازدید
فتانه

همیشه موفق باشید

سیما

سلام به بهترین استادم امیدوارم حالتون خوب باشه . من کتاب شما رو که دیدم نمایشگاه کتاب خیلی ذوق کردم خریدم. از اونجا کنکور ارشد آزاد داشتم نتونسته بودم بخونم ولی این چند شب که کنکور دادم منتظر نتایج سراسری هستم با خوندن کتاب شما میگذرونم خواستم بهتون تبریک بگم به خاطر کتاب خوبتون که باعث شده این شب های ژر استرسم که منتظر نتایج کنکورم راحتتر باشم کتابتون مثل همه کاراتون عالیه باعث افتخار ما که دانشجو شما بودیم .

میرعزیزی

سلام خوبی.من میرعزیزی هستم دبیر همایش ملی پژوهشی کاخ گلستان داشتم در اینترنت میگشتم که وبلاگتنونو دیدم .گفتم بهتون خبر بدم که خودتون یا دوستاتون بخواین در این همایش در مورد کاخ گلستان مقاله بدین.قربان شما. مزاحم نمیشم اگه اطلاعات بیشتری خواستید به سایت همایش مراجعه کنید www.golestanconf.ir