شاید این سه شنبه شب بیایم!

شب است و چهره ی مصر سیاهه، شما نخوانید میهن. منم سردر گم از پیشبرد سه کتاب همزمان، که یکی را به ناشر تحویل داده ام و دیگری را هم تا آخر بهمن تحویل خواهم داد. سومی هم به سد هیات دبیران جامعه خورده که امیدوارم بزودی روزنه ای که باز شده، حفره شود و برای انتشار راهی.

احتمالا کتاب "اشتیاق تئوریک، استراتژی های طراحی در آثار هشت معمار معاصر" توسط انتشارات کسرا به مدیریت دوست گرامی، نیما طالبیان تا آخر سال منتشر شده و در نمایشگاه کتاب ارائه شود. این کتاب نوشته ی رافائل مونئو است که با همکاری همقطار بسیار عزیزم، حسام عشقی صنعتی ترجمه شده است.

کتاب دیگر اما حکایتی دیگر دارد. عنوانش را می گذارم برای وقتی که مجوز ارشاد را گرفت و منتشر شد، اما مجموعه آثار ١٠ سال من است که به همت دوست بسیار عزیزم فربد فرآورده طراحی و ویراستاری شده است. گرافیک ویژه ای دارد که محصول خلاقیت بی پایان فربد است و سعه ی صدر ناشری چون نیما طالبیان.

شاید این سه شنبه، با سه شنبه های دیگر فرق کند، چون دوباره وبلاگ نویسی را جدی گرفته ام. این روزها از خواندن وبلاگ توکا نیستانی عزیز، بسیار لذت می برم و شاید جدیت توکا در نوشتن، به من هم انگیزه داد که دوباره بنویسم، البته مثل گذشته آنلاین نویسی در شب که روی هم می شود شب نوشت های ایمان رئیسی!

 

/ 3 نظر / 45 بازدید
دورگه

شبانه تبریک. مردان متولد 11 آبان همیشه سه شنبه شبها وبلاگ می نویسند. استقرای دو نفره!

علی

سلام استاد لطف کنید نمره های این مبانی رو زودتر بگذارید رو سایت که یه کم معدلا رو بکشونه بالا الان 1 نمرم اومده 16 با یک غیبت که 0 هست جمع کردن و تقسیم بر 2 شده 8 واسم مشروطی رد کردن نمی گذارن واحد بردارم مرسی

محسن بيگدلي

سلام اقاي دكتر خواستم جيزي نوشته باشم ولي ذهنم ياري نكرد اميدوارم كه همچنان سه شنبه هايتان پايدار باشند .