پشم و لگد و نقد معماری و همشهری معماری!

گفتگویی با ماهنامه "همشهری معماری" در مورد کتاب "پشم و لگد؛ از همه نوع" و موضوع "نقد معماری" انجام داده ام که در شماره ی 16 ماهنامه، خرداد ماه، صفحه 60 تا 65 منتشر شده است. امیدوارم مورد توجه واقع شود.

از آقای علی رنجی پور و خانم نرگس مروجی جهت حضور در این گفتگو و زحمتی که جهت ویراستاری خوب متن گفتگو کشیدند، سپاسگزاری می نمایم.

ضمنا نوشته ای خواندنی از آقای مهندس محمد بهشتی در مورد بوشهر در این شماره ارائه شده است، که از خواندن آن بسیار لذت بردم: "فرهنگ رو به دریا" را در صفحه 26 بخوانید.

/ 5 نظر / 78 بازدید
سپهر

چه سایت خشکی بابا من که میدونم دلت میخواد مثل بقیه چرندیات بنویسی حال کنی اما یه شخصیت کاذب جلوی این حست رو گرفته البته شایدم اشتب میکنم اقا دکتر.اما من اگه جای تو بودم بلوگفا درست نمیکردم میرفتم یه سایت درست میکردم اینجا یکم ادم محدوده

ا-حیاتی

با سلام مجدد . ممنون از تلاش و پویایی تان . از مطالب مفیدتان استفاده بردم. منتظر تازه هایتان هستم

روح الله

سلام کتاب پشم و لگد رو تو تهران کجا ميشه پيدا کرد؟ انقلاب رو گشتم، فقط خنده کتابفروشان عزيز پس از شنيدن اسم کتاب نصيبم شد!!!

ایمان رئیسی

سلام روح الله تا جایی که میدونم کتابفروشی پرهام داره و همچنین بعضی از کتاب فروشی های شهر کتاب. ازجمله نیاوران. ضمنا باید از کتاب فروشی های تخصصی معماری در خیابان انقلاب پیگیری نمایید. شادی و خنده برایت آرزومندم!

zohree

استاد وبلاگتون عالیه فقط نمیدونم چرا فایل هایی که برای دانلود گذاشتین وو نمیشه دانلود کرد :(