ادوارد زهرابیان، طراح نشانه ی هما

به اطلاع کلیه دانشجویان محترمی که درس معماری معاصر را با من گذرانده اند می رسانم که نام طراح نشانه ی هما را در کلاس های درس معماری معاصر یا سایر کلاس ها به اشتباه هوشنگ ارومیه گفته ام. دیروز در کلاس از یکی از دوستان شنیدم که طراح اصلی این آرم آقای مهندس ادوارد زهرابیان است.
در واقع منبع من برای این مورد کتاب نشانه های آستاد مرتضی ممیز بود که ظاهرا در چاپ اول به اشتباه نشانه ی هما به نام آقای هوشنگ ارومیه معرفی شده بود و در چاپ های بعد، این اشتباه اصلاح شده است، اما من همچنان از همان چاپ اول کتاب مذکور استفاده می نمودم!

برای مطالعه ی بیشتر اینجا را ببینید.

/ 4 نظر / 145 بازدید
میثم

سلام وبلاگتون عالیه من شمارو لینک کردم منم لینک کنید ممنون میشم

ب ه ی

ضمن عرض ادب. ایمان جان Intl Associate Member در معنای عضو وابسته ترمی است که بیشتر برای گرفتن خدماتی است یک عضو به ازای حق عضویت خودش می گیرد و نوعا فقط ثبت شدن وی در کشور محل کار و پرداخت حق عضویت برای اعمال این عضویت کافی است. ذکر عنوان (AIA) در کنار اسم جنبه تعقیب قانونی دارد و حتما باید به صورت (Int'l Assoc. AIA) ذکر شود. چون تایتل (AIA) پروتکتت است شایسته است که اصلاح کنید تا خدای نکرده مشکلی حادث نشود. اگر هم که لایسنس معماری در آمریکا و عضویت Architect Member (AIA) دارید که هیچ. این نظر صرفا جهت راهنمایی بود و اینکه موجبات لوث زحمات و شایستگی های شما فراهم نشود.

سیمین فرهنگی

با سلام و احترام.امیدوارم همواره موفق باشید.خوشحال میشم به وبلاگ جدیدالتاسیسم سر بزنید و مایه ی افتخاره که تبادل لینک داشته باشیم.با سپاس.