جلسه دفاعیه کارشناسی ارشد آقای ابولفضل حبيبي

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم معماری می رسانم که جلسه دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد آقای ابولفضل حبیبی در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۵ در سالن ۴۰۲ دانشکده معماری آزاد قزوین راس ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود. مسئولیت راهنمایی این رساله به عهده ی اینجانب بوده است. این تحقیق با استفاده از روش Space Syntax در تحلیل فضاهای شهری و با مشاوره ی آقای دکتر عباس زادگان انجام شده است که در نوع خود در ایران کم نظیر است.

ضمنا برای این رساله در خواست ژوژمان ویژه نموده ام.

آدرس وبلاگ آقای حبیبی: www.abolfazlhabibi.blogspot.com

به امید دیدار.

/ 5 نظر / 12 بازدید
ابوالفضل

سلام. خسته نباشين، خصوصا به خاطر جلسه طولانی امروز. و همچنين ممنون به خاطر زحمات و راهنمايی‌های اين چند وقت. هفته بعد، دوشنبه برای هماهنگ كردن كارهای رساله و اصلاحاتش ميام خدمتتون.

نیما ‌میرزامحمدي

این جلسه بسيار عالی بود. اگرچه به دلايلی مشهود که ذکر آن شايد صحيح نباشد آقای حبيبی ارزشی کمتر از شایستگیش را دریافت کرد اما این پایان نامه به اعتقاد من از معدود پایان نامه های به روز و ارزشمند دانشکده بود که نوید گامی بلند تر را هم برای حبیبی و هم برای شما می دهد. ارزشگذاری آن هم بر اساس معیارهای ۷۰ سال پیش نفس های واپسین گروهیست که برای دیده شدن دست و پا میزنند.

ايمان رئيسی

سلام چگوارای زنده، آقای محمدظاهری من هم آرزوی توفيق برای همه ی رفقا دارم. با ديدن ايميل شما در ياهو به ياد جمله ای از چگوارا افتادم. پس از انقلاب کوبا، چگوارا با يکی از مقامات بين المللی ساعت ۳ صبح قرار ملاقات گذاشت. آن مقام پس از جلسه از چه پرسيد: چرا اين وقت قرار گذاشتيد؟ چه گفت: برای ساختن کوبا ديگر نبايد خفت! نقل از کتاب جنگ شکر در کوبا.

ايمان رئيسی

سلام نيما جان، بزودی در مورد اين جلسه خواهم نوشت. اما احساس کردم که آقايان دکتر زنوزی و دکتر نورالدين نتوانستند با کار آقای حبيبی ارتباط برقرار کنند. ممنون از توجه شما.