زباله

"منظور ما می تواند در چگونگی تبدیل تمامی آن زباله های نظام موجود به نفع خود سنتز شود، آن هم از نوع مایداس شاه دموکرات: سعی در یافتن مفهومی که از طریق آن چیزی بی ارزش به چیز با ارزش تبدیل شود: حتی جایی که چیز عالی، تصور ناشدنی است."

(رم کولهاس، نومدرن ها کجایند،  ص. 120)

 

King Midas که به هر چیز دست می زد، آن را به طلا تبدیل‌می کرد.

 

/ 8 نظر / 11 بازدید
دانشجوی استاد ريسی

با سلام استاد لطفا اگر امکان دارد نظر تان را در مورد فیلم های ساخته شده در مشهد مانند موزه نادری و آرامگاه فردوسی بیان کنید و ضمنا از سوال های حرفه ای در معماری معاصر تشکر میکنم مخصوصا مقایسه رنشام وبیلبایو و ای کاش تاثیرپست مدرنسیم در شکل گیری فضا های شهری جز سوال ها بود.

ايمان رئيسی

فيلم های کوتاه آرامگاه نادر شاه و آرامگاه فردوسی بزرگ بسيار توجه مرا برانگيخت. دست مريزاد. حتما در ترم های آينده از آنها استفاده خواهم کرد. موفق باشيد.

امیر مهدی خادمی دانشجوی استاد ريسي

با سلام به استاد محترم: خيلی خوشحالم که از فيلم ها راضی بوديد.به هر تاثير حرفه ای بودن شما روی ما بود.اميد وارم که باز هم با شما درسی از معماری داشته باشيم!!!

ایمان رئیسی

آقای خادمی، با سلام به اطلاع می رسانم که بالا ترین نمره ی کلاس معماری معاصر را بدست آوردی! موفق باشید.

امیر مهدی خادمی

با سلام به استاد آقای دکتر ريسی نمره ای که از شما در درس معماری معاصر اخذ کردم برايم فراوان ارزشمند است .و بيشتر از آن مطالبی است که از شما آموختيم . آرزو دارم که همواره دانشجويتان باشم. با سپاس.و آرزوی بهروزی

امیر مهدی خادمی

با سلام . استاد خسته نباشيد می خاهم درباره آقای شير دل مطالبی را گرد آوری کنم چه منبعی را پيشنهاد می کنيد و ديگر اينکه چه روزهايی در دانشگاه قزوين حضور داريد.

ايمان رئيسی

سلام آقای خادمی، در مورد آقای بهرام شيردل به فصلنامه شارستان شماره ۳ و ۴ مقاله ای که من نوشته ام مراجعه کنيد: « رويکرد شکلی به معماری بهرام شيردل و هادی ميرميران»- همچنين در فهرست منابع آن مقاله از اکثر مقالاتی که در مورد آقای شيردل چيزی نوشته اند نام برده شده است. ضمنا در ترم جديد هم روزهای دوشنبه قزوين هستم. موفق باشيد.

امیر مهدی خادمی

با سلام . استاد خواهش دارم اين صفحه را حذف نکنيد .زيرا احساس می کنم ديگر متعلق به من شده که کاملا مشهود است.