/ 27 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاکائیسم

میتوان اینگونه دید ؟ من خانه های چادری اعراب را جنسیت زن گونه میبینم ظاهری موجه ،پوشیده، در زیر چادر ...!!!؟؟؟

فراز

عجبببببببببببببببببببببببببببببببببب

من

استادنمره هامون چی شد؟دست و دل باز برگه ها رو صحیح کنین !ما هاکه تا اخرین قطره دانشمون تو میدون امتحان با سوالا ....!

وحید-تقی یاری

من از علاقه مندان روش کار جناب رئیسی ( البته در داخل رسانه وب) هستم و به شخصه وب لاگ ایشون رو دنبال می کنم. چون تقریبا هم با ایشون هم سن و سال هستم احساس می کنم که مشکل اصلی در ارتباط با نسل جدید - نوع و نحوه تعامل با خواسته ها و سطح توقعات این گروه می باشد. صرف نظر از روش تدریس جناب رئیسی که من اطلاع چندانی با آن ندارم فکر کنم نسل جدید باید کمی درباره جایگاه تدریس و سمت استاد و وظیفه اصلی و نقش هدایتی یک استاد دقت نظر بیشتری به خرج دهد. انتقاداتی از قبیل خرده گرفتن صرفا به دلیل حجم بالای منابع و برداشت هرمنوتیکی از هدف استاد و تعبیر آن به میل خود به نظر بنده نادرست است

من

دختری از دیار باران, من هستم یار گر شما! (من)چه کمکی از دستم بر میاد برات انجام بدم! کاکائیسم این چه سوالایی( برای بناهای ساخته دست بشر میتوان جنسیت مشخص کرد؟)که میپرسی خوبی ؟کاکائیسم به چه معناست؟ پدرام شما هم جمله خیلی خوبی نویشته بودین !مرسی

نیما میرزامحمدی

آقای رئیسی فکر می کنم که تا حدودی با افکار من آشنایی دارید و می دانید که همواره سعی می کنم به عمق مسائل بپردازم. این نکته را هم برای خوانندگان احتمالی می گویم که هیچ بده بستان آموزشی یا مالی با شما ندارم تا بخواهم به مجیزه گویی های بی محتوا بپردازم. یک اینکه بلند اندیشی شما را تحسین می کنم که چنین متنی که لبریز از کینه توزی و غرض ورزی های ناشی از نگرش های کودک انگارانه و در یک کلام ساخته یک ذهن کوچک است را به عنوان نقد به قضاوت عموم می گذارید. دوم اینکه این نوشته بیش از اینکه من را بر بیانگیزد بسیار متاثرم کرد از این جهت که دانشگاههای ما با وجود چنین دانشجویانی به سختی خواهند توانست راهی را که از نسل های قدیمی تر به جای مانده به آبادی برسانند.

نیما میرزامحمدی

این شخص برای ارضای انگیزه های کینه ورزانه خود به گونه ای ناشیانه می خواهد تنها به شخصیت آکادمیک شما حمله ور شود نه اینکه با نقدی منصفانه کاستی ها را به چالش بکشد. ناشیانه تر آنکه در سطر های پایانی دیگر تاب نمی آورد و مثالی را مطرح می کند که به خوبی خواننده را با مختصات شخصیتش و آنچه می خواهد آشنا می سازد. این قبیل افراد که تعدادشان نیز کم نیست تلقی شان از دانشگاه به عنوان یک تور تفریحی یا یک شبکه اجتماعی دوست یابی است نه بیشتر. که البته در اغلب موارد نیز مقصر حتمی نیستند و تنها فرزندان خلف یک نظام آموزشی رنجور می باشند. و بالاخره سوم اینکه اگر من به جای شما بودم با دریافت چنین هرز نامه ای به این نکته پی می بردم که بر خلاف بسیاری هنوز به بیراهه نزده ام و باید با گامهایی استوار تر و البته دیدی منصفانه به مسیر متعالی دانش بخشیدن که به اعتقاد من تنها راه نجات این خاک است ادامه دهم. هنوز هم ذهن های تشنه آموختن بسیارند.

مهین همتی

وقتی موقع انتخاب واحد همه از همدیگه می پرسند کدوم استاد آسون میگیره و جزوه وامتحانش آسونه هیچکی استاد رئیسی رو پیشنهاد نمیکنه.به نظرم این نکته مثبت یه استاد نه منفی. در ضمن به قول یکی از دوستان واحد برداشتن با دکتر رئیسی به اندازه بازار بورس هیجان انگیزه.چون خیلی سریع پر میشه.

مرکز توسعه نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت مدیران هم اندیش فراخیز برگزار می¬کند: "کارگاه آموزشی روند طراحی در معماری داخلی" با ارائه مدرک از مرکز کارآفرینی پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران مدرس: مهندس سپهر معتقد مدیر گروه معماری داخلی مجتمع فنی تهران و برگزیده مسابقه طراحی دومین کنفرانس طراحی زمان: 4 مرداد ماه 1389 جهت اطلاعات بیشتر با شماره 88220505و 88220526 (021) و یا پست الکترونیکی farakhiz@gmail.com تماس حاصل فرمائید.