پايان نامه ی کارشناسی ارشد مزدک مژدهی

مزدک مژدهی از معماران خوش آتيه  است. چند هفته قبل پايان نامه اش رو دفاع کرده و وبلاگش رو هم راه اندازی کرده است. او در زمينه ی ترجمه ی مقالات هم سابقه ی اهمکاری با فصلنامه ی آبادی رو داره.

روز دفاعيه هم جای همه ی دوستداران  جريان های معماری پيشرو خالی بود، مهندس جودت(استاد راهنما) و من ( استاد مشاور) از کولهاس و ايده ی اختلاط عملکرد ها بحث می کرديم و هيات محترم داوران در کار اقليم و هماهنگی معماری با بافت مانده بودند و دم از حس و حال معماری گذشته می زدند!

در مجموع کار بسيار خوبی بود. مزدک جان خسته نباشی و موفق باشی.

 

/ 5 نظر / 50 بازدید
مهديس فرقانيان

بله واقعا خسته نباشيد ! البته دکتر نورالدين هميشه عادت دارند يه ايراد ( حتی کوچيک) روی کارها بزارند ! حتی رو طرحی که خودشون استاد راهنماش بودند و ۲ ساعت قبل از دفاعيه آقای مژدهی ٬ دفاعيه داشتند ! اگه اشتباه نکنم مرکز هنرهای ديجيتالی آقای اميری بود !

نصیر زرین پناه

سلام و روز بخیر. هنوز مزدک در وبلاگ خودش چیزی از مراسم دفاعیه‌ بازگو نکرده، بنابراین من هم در اینجا موفقیتش را به او تبریک می‌گویم. تبریک من به خاطر فراغت او از تحصیل نیست بلکه به دلیل موفقیتی است که در ارائه "معماری" کسب کرده است. "معماری"ای که هنوز توسط هیئت داورانی که نام برده‌اید و به تبع آن نظام آموزش معماری دانشگاه‌ها، شناسایی نشده است.

ابوالفضل

در دانشكده معیار قضاوت در مورد پروژه‌ها نه معماری، بلكه نظرات استاد بود، و تلاش‌ها برای اینكه ژوژمان به صورت جمعی برگزار بشه تا نتایج به معماری نزدیك بشه، به جایی نرسید. و متاسفانه خیلی از دوستامون هم برای نمره و تبع اون برای استاد كار كردند نه خودشون و معماری. ژوژمان در نظر بچه‌های ما اینطور نقش بسته: پروژه‌ات رو از زیر در بسته بندازی تو اتاق، عصر اون روز استاد با نمره از آتلیه بیاد بیرون.

مزدک مژدهی

از شما استاد و مشاور هميشگي‌ام سپاسگذرم. جريانی که شما چه در کانون مهندسان چه در مطالعات و نوشته‌ها و چه در دانشکده پيگير آن هستيد به نظر من در فضای راکد و مردابی و در عین حال سرسری معماری کشور بسيار اميدبخش است.

نیما ‌میرزامحمدي

من هم به آقای مژدهی تبريک می گم. نميدانم چرا بعضی ها هنوز تفاوت عمران و معماری را خوب در نيافته‌اند؟!