يک اتفاق ساده!

دانشجوی سابق و دوست و همکار گرامی کنونی و گیلانی مهربان، آقای مهندس حسام عشقی لطف کرده اند و آدرس سایتی را برایم ارسال نموده اند که در آنجا متن ترجمه شده ی کتاب « چگونه می توانید دکتری بگیرید؟» - که در سال ۱۳۷۵ منتشر شده - ارائه شده است.

عجب اتفاق جالبی! در سال ۱۳۸۲ که ما درس روش تحقیق دوره دکتری را می گذراندیم، مدرس مربوطه هم در مورد ترجمه شدن این کتاب خبری نداشت! و ما با صرف انرژی بیشتر متن اصلی را خواندیم- که البته فایده ی خود را بردیم- و در سال های بعد هم دانشجویان را به زحمت انداختم تا فصل هایی از آن را ترجمه ی نمایند- که فقط یک فصل از آن ترجمه ها قابل ارائه بود .

از مدرس محترم انتظاری نیست، چون متعلق به عصر مجازی اینترنت نیست و اکثرا مدرسان محترم آن دوره اطلاعاتشان تا ۱۹۷۰ به روز است! نگرانی من از بی خبری خودم و دانشجویان ترم مربوطه است که تا کنون در بی خبری بوده ایم!

ممنون از حسام عزیز که بر دانش من افزود. امیدوارم که ترجمه ی کتاب دارای اعتبار کافی جهت مطالعه باشد.

دهکده ی جهانی است، دیگر!

متن کتاب اینجا

بنا براین ارائه ی سایر قسمت های این پروژه را متوقف می نمایم.

/ 3 نظر / 12 بازدید
meyb

از بلاگ در گذر زمان و معماری هستم. من از سال ۲۰۰۳ شروع کردم. يعنی ۴ سال می شه. موفق باشيد.

نیما میرزامحمدی

جناب آقای دکتر این چه فرمایشیه..؟!؟! از شما بعید آقا ، قباهت داره آخه... اینترنت..؟!؟! اینترنت چیه آقا؟ این افیونه ، نجسه ، اصن سمه واسه این جوونا ؛ باید هر چه سریعتر جولوشو گرفت. حالا اینکه این ترنته اگه همی الان جولوشو نگیریم فردا اون ترنتشم بنا می کنن. بعدشم همین آپچیچی بودن همین به روز بودنه که امنیت ملیو به خطر اندخته ، این جوونا هی میرن تو سایتای ممالک کفر سرک میکشن میگن مام دلمون می خواد ( حال چی می خواد بماند) خلاصه از الان گفته باشم که اگه شمام بخواید به این کارا دامن بزنید دارید اقدام بر علیه امنیت ملی می کنید. بس کنید آقا ...حیا کنید... اتخفوا من الیوم الجزا

اميرعلی سيسی

با عرض سلام پيشاپيش هفته معمار رو خدمتتون تبريک عرض ميکنم . به وبلاگ من هم سری بزنيد و من را از نظراتتان محروم ننماييد .